Archiwum


JRWA w koronawirus ocena sytuacji

JRWA w koronawirus ocena sytuacji kancelaryjnej w danym podmiocie artykuły zdalne to nowe rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w obecnej sytuacji epidemicznej. Bez wychodzenia z domu możesz skorzystać ze specjalistycznej wiedzy naszych prelegentów. Nie ma potrzeby podróżowania i gromadzenia się w większych grupach. Artykuły zdalne posiadają wszystkie atuty szkoleń stacjonarnych,.

Dodany: 2020-05-16 | Kategoria: Archiwum
Komentarze: 0


Kwestia udostępniania dokumentacji

Kwestia udostępniania dokumentacji dane personalne zwykłe a wrażliwe i archiwum w firmie i urzędzie i rodo w archiwum szkolenie. Zdobycie umiejętności przeciwdziałania naruszeniom przepisów ustawy o ochronie danych osobowych przez poznanie nowej podstawy prawnej również środków technicznych jakie zapewnią obronność prowadzonej przez archiwistów.

Dodany: 2020-01-18 | Kategoria: Archiwum
Komentarze: 1


Czy można robić fotografie dokumentów zawierających

Czy można robić fotografie dokumentów zawierających dane personalne w czasie przeprowadzania kontroli innymi słowy ekspertyzy archiwalnej w placówkach nadzorowanych poprzez Archiwa Państwowe i archiwum w firmie i urzędzie i rodo archiwum. Zdobycie umiejętności przeciwdziałania naruszeniom przepisów ustawy o ochronie danych osobowych poprzez poznanie.

Dodany: 2020-01-18 | Kategoria: Archiwum
Komentarze: 2