Finanse publiczne w 2020 roku i gazeta i Napisanie


Finanse publiczne w 2020 roku i gazeta i Napisanie arkusza opartego rachunku przepływów pieniężnych. Autorem artykułu jest konsultant gospodarczy, wieloletni praktyk w dziedzinie wdrażania narzędzi zarządzania i controllingu. Od więcej niż lat związany z ekonomią, zarządzaniem i finansami, realizował projekty doradcze dla wielu przedsiębiorstw, w tym notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Prowadzi wykłady z dziedziny finanse publiczne testy z odpowiedziami rachunkowości ekonomii i finansów. Wyszkolił już przynajmniej kilka tysięcy osób. Specjalizuje się w analizie finansowej i wycenie przedsiębiorstw. Jest autorem licznych publikacji branżowych także książek, w tym : Podstawy finansów i rachunkowości, rynki finansowe i Finanse publiczne w 2020 roku i . Książka na rzecz menedżerów, Międzynarodowe standardy rachunkowości. Praktyczne zastosowanie z biznesie, Planowanie i ocena rentowności finanse publiczne w polsce przedsięwzięcia. Finanse z arkuszem kalkulacyjnym. Jest także współautorem książki: Finanse przedsiębiorstw w erze globalnego ryzyka, prowadzi bloga. Artykuł internetowy na rzecz właścicieli i zarządów przedsiębiorstw, analitycy finansowi, przedstawiciele działów ryzyka kredytowego, controllerzy finansowi, dyrektorzy finansowi. Przekazanie uczestnikom praktycznej informacji dotyczącej: umiejętności czytania sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości również według międzynarodowych wzorów (IFRS), realizowania w praktyce analiz finansowych dowolnych przedsiębiorstw, budowy sprzęt służącego do analizy finansowej dowolnego przedsiębiorstwa razem z oceną za skala wskaźników finansowych, jakże i za trendy z nimi związane. Podstawa teoretyczna do analizy finansowej i Finanse publiczne w 2020 roku i i prawo finansowe skrypt : rozpatrywanie pozioma i pionowa, testy płynności, finansowania i zadłużenia, pojęcia EBITDA, NOPAT, wskaźniki dochodowości (ROS, ROE, ROA), wskaźniki płynności (CR, QR), cykle obrotu i zapotrzebowanie na kapitał obrotowy, wskaźniki giełdowe: C/Z, C/WKS, EPS, C/PG. Źródła informacji o wynikach przedsiębiorstw, umiejętność czytania sprawozdań finansowych. Analiza wybranych podmiotów za pomocą programu autorskiego (MS Excel). Wspólne napisanie krótkiego arkusza do analizy finansowej dowolnego przedsiębiorstwa – opartego na rachunku wyników, bilansie dodatkowo (samodzielnie zbudowanym) rachunku przepływów pieniężnych. Budowa prostego przybory punktowej oceny (scoring) dowolnego przedsiębiorstwa w oparciu analizy finansowej. Budowa przybory oceny niebezpieczeństwa (rating) danego przedsiębiorstwa na bazie scoringu. Test narzędzia na kilku przykładach.

Tagi dla artykułu

a wernik finanse publiczne, finanse publiczne a konstytucja, finanse publiczne borodo, finanse publiczne czasopismo, finanse publiczne testy z odpowiedziami, finanse publiczne w polsce

Komentarze: 2


noavatar.png
Gustawa Adolfie 2020-05-08

To naprawdę interesujące, jesteś bardzo wykwalifikowanym blogerem. Dołączałem do Twojego kanału i czekam na poszukiwanie bardziej fantastycznego postu. Również udostępniłem Twoją witrynę w sieciach społecznościowych!

noavatar.png
Joanna Liksza zajmuje się budowaniem nowoczesnych systemów wynagrodzeń 2020-05-30

Dodam te RSS do mojego e-maila i mogę zapoznać się z Twoimi odpowiednimi treściami. Upewnij się, że aktualizujesz to ponownie bardzo szybko ..