Prawo pracy


Zobacz mikropożyczka 5000 jak wypełnić wniosek w związku

Zobacz mikropożyczka 5000 jak wypełnić wniosek w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pęk tarczy antykryzysowej, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da wyraz obcy 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, tak aby.

Dodany: 2020-05-21 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 0


świadczenie postojowe ile na

świadczenie postojowe ile na rękę w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie przez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej pory w zakresie wiążących przepisów przedsiębiorcy, którzy w.

Dodany: 2020-05-21 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 1


Płaca minimalna 2020 przepisy

Płaca minimalna 2020 przepisy i Delegowanie do Polski pracowników Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wdrożeniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce legalnie wykonywać pracę będzie mln Ukraińców. W przyszłym roku liczba ta sięgnie mln. Jednak.

Dodany: 2020-02-17 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 1


W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt.

Dodany: 2020-02-11 | Kategoria: Prawo pracy
Komentarze: 2